Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GDA XW06 - PIRAT DROGOWY - DK 7 - Nowy Dwór Gdański

 
W dniu 18 kwietnia 2015r. o godz. 13.12 na drodze krajowej nr 7 (bezpośrednio przed Nowym Dworem Gdańskim) w kierunku Warszawy szaleniec pędził czarną Skodą Octavią o nr rej. GDA XW06, wyprzedzając pojazdy pasem przeznaczonym dla ruchu przeciwnego. Niektóre wykroczenia które popełnił: - przekroczenie dopuszczalnej prędkości, - niezastosowanie się do znaku B-25 zakaz wyprzedzania, - najechanie na linię P-4 podwójną ciągłą, - najechanie na powierzchnię wyłączoną z ruchu P-21, - niezastosowanie się do znaku C-9 jazda z prawej strony znaku, - niezastosowanie się do znaku P-8b znajdującego się na pasie ruchu do lewoskrętu, - wyprzedzanie na skrzyżowaniu, - wyprzedzanie na przejściu dla pieszych. EDIT (07/06/2015) Przyszło pismo z KPP Nowy Dwór Gdański. "Na podst. art. 54 § 2 Kodeksu Postępowania w sprawach o wykroczenie zawiadamiam, że przeprowadzone czynności wyjaśniające nie dostarczyły dostatecznych podstaw do skierowania wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Malborku w w/w sprawie [...] z powodu: NIE WYKRYCIA SPRAWCY, ponieważ właściciel pojazdu nie wskazał osoby której udostępnił pojazd za co został ukarany mandatem karnym" Podpisał: Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Nowy Dwór Gdański

 


FroggerTV
 
Data pliku video: 2015-04-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola