Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja PUP

Data publikacji: 2012-08-22, Data modyfikacji: 2012-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Informacja PUP

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim informuje, że aktualnie POSIADA środki z Funduszu Pracy z Rezerwy Ministra na realizację programów wsparcia na rzecz osób bezrobotnych m.in.

program skierowany do osób do 30 roku życia
program skierowany do osób w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, z wyłączeniem osób do 30 roku życia oraz powyżej 50 roku życia.

Założeniem w/w programów jest m.in. realizacja staży zawodowych na okres 3 m-cy w terminie wrzesień - grudzień 2012r.

W związku z powyższym zapraszamy zainteresowanych pracodawców do składania wniosków o zorganizowanie stażu dla bezrobotnych.

Wszelkie informacje dostępne w pok. nr 15 bądź pod numerem telefonu (55) 247-36-03 w. 29.

_______________________________________________________________________________

UWAGA !!!

Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nowym Dworze Gdańskim w wieku powyżej 50 lat oraz w wieku 55 lat i więcej, będące osobami długotrwale bezrobotnymi, zamieszkałe na wsi i obszarach miejsko-wiejskich do udziału w rekrutacji do projektu pn.: „Chcemy pracować - aktywni po 50-tce"

Wstępnych zapisów można dokonywać w pok. Nr 12 i 9

Rekrutacja planowana jest na miesiąc wrzesień i październik 2012r.

ZAPRASZAMY

NOWY PROJEKT POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM DLA OSÓB POW. 50R.Ż.

PUP w N.D.Gd. informuje iż uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektu konkursowego pn. :Chcemy pracować- aktywni po 50-tce" z POKL.

Realizacja projektu rozpocznie się od 01.09.2012r. a potrwa do 31.10.2013r.

Do projektu poszukujemy 10 osób w tym (8K,2M) pow. 50r.ż. oraz osób powyżej 55 lat i więcej, zarejestowanych jako bezrobotne z terenu powiatu nowodworskiego, będące długotrwale bezrobotnymi, zamieszkałe na obszarach miejsko-wiejskich oraz na wsi.

Każda osoba będąca uczestnikiem projektu otrzyma wsparcie:

- doradcy zawodowego, poprzez udział w warsztatach indywidualnych i grupowych, zaplanowanych w miesiącu listopad,grudzień 2012r.

- pośrednika pracy, który opracuje Indywidualny Plan Działania, zmierzający do aktywizacji zawodowej w formie indywidualnej i grupowej w miesiąu grudzień 2012r,

- szkolenia dla 4 kobiet w zakresie nowoczesny sprzedawca, lub dla 4 kobiet florystyka z aranżacją wnętrz i obsługą kasy fiskalnej, a także dla 2 mężczyzn operator maszyn numerycznie sterowanych

- ostatnim etapem wsparcia zaplanowanym w projekcie będą sześciomiesięczne staże

- po ukończeniu wsparcia projektowego zakłada się podjęcie zatrudnienia przez co najmniej 4 osoby.

Wszyscy uczestnicy otrzymają zwrot kosztów dojazdów i stypendium z tytułu odbywania szkolenia i stażu.

Zapraszamy wszystkie osoby spełniające powyższe kryteria do udziału w rekrutacji, która rozpocznie się od dnia 03.09.2012r. i będzie trwała do 31.10.2012r. Przed wskazanym terminem nie będą przyjmowane żadne zgłoszenia. Swój udział można zgłaszać osobiście w siedzibie PUP w ND.Gd. w pokoju nr 21 u pracowników tj.: pośrednika pracy, doradcy zawodowego, specjalisty ds. programów w godzinach od 7.30 do 13.30. (Nie będą przyjmowane zgłoszenia drogą telefoniczną i mailową). Osoby, które wezmą udział w rekrutacji zostaną zapoznane z regulaminem uczstnictwa w projekcie oraz wypełnią formularz zgłoszeniowy. W przypadku większej liczby chętnych do udziału w projekcie zostanie uruchomiona dodatkowa lista rezerwowa.

Jeśli nie masz pracy, chcesz zmienić swoją dotychczasową sytuację zawodową, jesteś zmotywowany i decydujesz się na długofalowe wsparcie na okres 13 m-cy skorzystaj z tej szansy i weź udział w naszym projekcie.

ZAPRASZAMY !!! POMOC JEST NA WYCIĄGNIĘCE RĘKI.

miastonowydwor.pl, Źródło artykułu: miastonowydwor.pl, Autor zdjęć: miastonowydwor.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola