Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy Dwór Gdański. Tak bawili się maturzyści. Studniówka nowodworskiego liceum 2018

 
Bal licealistów oficjalnie zakończył sezon studniówkowy w powiecie nowodworskim. Impreza odbyła się w sobotę 27 stycznia 2018 r., w Żuławskim Ośrodku Kultury. Po wspaniałej zabawie czas przygotowań do majowych egzaminów. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się polonezem, do którego zaprosił dyrektor Zespołu Szkół nr 1, pan Marian Kwoczek. Swój bal maturalny świętowało 77 uczniów liceum. Dlatego też wszyscy mieli okazję podziwiać wystrojone, pełne gracji pary w tańcu w podwójnym polonezie. Były podziękowania dla nauczycieli, wychowawców, tort. Starosta Nowodworski Zbigniewa Ptak złożył młodzieży życzenia oraz podziękował kadrze nauczycielskiej i rodzicom za wkład, przygotowanie i opiekę. Na uwagę zasługuje poddany metamorfozie, zachwycający wystrój sali i gastronomia z Willi Joker. Zabawa trwała do rana. Teraz pozostaje już tylko myśleć i przygotowywać się do matury.

 


Telewizja Regionalna Żuławy TV
 
Data pliku video: 2018-01-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola