Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztat Robotnika Sztuki - Nowy Dwór Gdański

 
Projekt badawczy służący poznaniu umiejętności obsługiwania narzędzi multimedialnych, które zostaną udostępnione uczestnikom w ramach projektu. Warsztat Robotnika Sztuki oparty jest na XXI wieku wiec udostępniamy mieszkańcom odwiedzanych miejscowości najnowsze zdobycze techniki które umożliwią im poznanie siebie. Przy okazji uświadomimy o zagrożeniach wynikających z nieumiejętnego posługiwania się tymi narzędziami .Proces percepcji oparty będzie na wspólnym poszanowaniu dóbr dokonań kulturalnych, które posłużą budowaniu wspólnej platformy wymiany. W ten sposób wpisujemy się w dyskurs o współczesnej roli mediów i nie zostawiamy odbiorców na pastwę mechanizmów manipulacji. W ramach projektu odbędą się: warsztaty , wykłady, prezentacje i wspólne działania. Pozwoli to na rozbudzenie zupełnie innego podejścia do własnego otoczenia i spojrzenia na współczesność. Warsztat Robotnika Sztuki pokazuje, iż twórcze spojrzenie na rzeczywistość jest częstokroć więcej warte niż odtwórcza wiedza. Połączenie elementu multimedialnej kreacji z badaniem artystycznych czynników kształtujących tożsamość jest najwłaściwszym sposobem edukacji przyszłych świadomych i skupionych na wspólnym tworzeniu lokalnej wspólnoty obywateli. Codziennie w wyznaczonej przestrzeni karawany powstanie WARSZTAT ROBOTNIKA SZTUKI. Do budowy warsztatu wykorzystamy infrastrukturę karawany oraz przestrzeń publiczną miejsca. WARSZTAT ROBOTNIKA SZTUKI zostanie wyposażony w sprzęt multimedialny, do którego zaprosimy mieszkańców danych miejscowości własnego stworzenia: animacji po-klatkowej , wypowiedzi -- wideo ankiety, wspólnego zdjęcia.

 


PGRART
 
Data pliku video: 2011-05-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola