Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa brama w Ochotniczej Straży Pożarnej Nowy Dwór Gdański - 29.12.2015

 
Taką bramą, a właściwie jej brakiem, mogą pochwalić się strażacy OSP w Nowym Dworze Gdańskim. - Wszystko przez nieuczciwą firmę — jak mówią strażacy. Przypomnijmy, iż trwa remont pomieszczeń OSP. Strażacy ochotnicy we własnym zakresie oferują swój czas i pracę, remontując pomieszczenia, w których znajdują się garaże. Zaledwie tydzień temu Ochotnicza Straż Pożarna obchodziła swoje 70 - lecie. Do szczęścia brakowało już tylko bramy wjazdowej. Umowa była podpisana 18-10-2015, według której montaż miał być do końca listopada. Niestety do dzisiaj firma nie wywiązała się i zasłania się, przepisem w umowie, który mówi, że z przyczyn niezależnych od nich termin może się przedłużyć. Nie przeszkadzało to jednak firmie zainkasować z góry całą należność. Nie trzeba nikomu mówić, że samochody stojące w garażu muszą być w ciągłej gotowości bojowej w przypadku wyjazdu do pożaru badź wypadku. Czy wystarczy im czasu? Miejmy nadzieję, że firma pójdzie po rozum do głowy i zrealizuje to do czego się zobowiązała. A dzielne chłopaki z OSP nie będą się martwić już tym problemem.

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2015-12-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola