Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy Dwór Gdański. Podsumowanie akcji Kwiecień - miesiącem wiedzy o Autyźmie - 27.04.2016

 
Przez cały kwiecień w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim odbywały się wydarzenia związane z Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu. W tym roku pod hasłem Autyzm. Poznaj zanim ocenisz. Polska na niebiesko. Celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat spektrum autyzmu. Większa świadomość, czym jest autyzm sprawia, że osoby z tym zaburzeniem i ich bliscy spotykają się z większą akceptacją na co dzień. Przez cały kwiecień w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim odbywały się wydarzenia związane z Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu. W tym roku pod hasłem Autyzm. Poznaj zanim ocenisz. Polska na niebiesko. Celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat spektrum autyzmu. Większa świadomość, czym jest autyzm sprawia, że osoby z tym zaburzeniem i ich bliscy spotykają się z większą akceptacją na co dzień.

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2016-05-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola