Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Strażacy z OSP Nowy Dwór Gdański przywitali nowy wóz - 15.12.2017

 
To jak długo czekali na tą chwilę, jakie emocje temu towarzyszyły i ile pracy wykonali zasługuje na pochwałę. Historyczna chwila dla naszych strażaków ochotników z Nowego Dworu Gdańskiego miała miejsce w ubiegły piątek wieczorem. Nowy wóz zajechał na plac po piątkowej wigilii, w otoczeniu rac świetlnych, sztucznych ogni i włączonych syren. Czytamy na fan pagu OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gdański  -15.12.2017 r chwilę po godzinie 18.00 do naszej jednostki wjechał nowy wóz ratowniczo gaśniczy Volvo FL GBARt 3/30 firmy BOCAR na miejsce naszego wysłużonego Steyera GCBA 10/60 499 [G] 02. Nasza radość z nowego wozu jest nie do opisania i chcielibyśmy bardzo podziękować Komendantowi Wojewódzkiemu Tomaszowi Komoszyńskiemu, Burmistrzowi Jackowi Michalskiemu Wojewodzie Pomorskiemu Dariuszowi Drelichowi w wsparciu finansowym przy zakupie pojazdu, Iwonie Kąsek za przygotowanie przetargu oraz naszym najwspanialszym mieszkańcom, którzy zaangażowali się w pomoc finansową przy zakupie węży poprzez zakup kalendarzy strażackich. Możemy powiedzieć, że na tą chwilę czekaliśmy w nieskończoność, ale w końcu mamy to! Te dwa słowa były dla nas piątkowym hasłem, które było głośno przez nas wszystkich wygłaszane ! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim z całego serca, którzy zaangażowali się w zakup pojazdu i sprzętu!-. Zobaczcie, jak witali swój nowy wóz nowodworscy strażacy ochotnicy.

 


Telewizja Regionalna Żuławy TV
 
Data pliku video: 2017-12-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola