Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Studniówka Zespołu Szkół nr 2 Nowy Dwór Gdański - 13.01.2018

 
Sezon studniówkowy w pełni. Sobotni wieczór 13 stycznia 2018 r. należał do uczniów Zespołu Szkół nr 2 z Nowego Dworu Gdańskiego, którzy tradycyjnie bawili się na Balu Studniówkowym. Wykwintne jedzenie, szykowne kreacje, niezwykłe emocje. Każdy z obecnych będzie wracał wspomnieniami do tego dnia przez wiele lat. I nie bez powodu, bo przecież Studniówka odbywa się tylko raz w życiu. I potem już tylko pozostaje odliczanie do matury. Na balu w niezwykłym miejscu Ranczo pod Lipą, bawiły się 4 klasy maturalne Zespołu Szkół nr 2 oraz dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice. Były to klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum obsługi turystycznej, technikum informatyczno- mechanicznego.  Podziękowano dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy, a także za ich wkład w proces edukacji i wychowania przez cały czteroletni cykl kształcenia.  Głos zabrali wicestarosta nowodworski Barbara Ogrodowska oraz Wicedyrektor Mirosław Kabza.  Wicedyrektor na zakończenie swojej wypowiedzi oficjalnie rozpoczął Studniówkę 2018 zapraszając młodzież do poloneza.

 


ŻuławyTV
 
Data pliku video: 2018-01-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola