Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zderzenie dwóch pojazdów na siódemce. Nowy Dwór Gdański - 21.09.2018

 
Zderzenie dwóch pojazdów na siódemce. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Dwa pojazdy brały udział w zdarzeniu na siódemce w piątkowe popołudnie, zaraz na Nowym Dworem Gd w stronę Gdańska. Auta najechały na siebie. W wyniku prowadzonych czynności ustalono, że pojazdami bus i Skoda, kierowały 2 kobiety, były trzeźwe. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu Zespół ratownictwa medycznego zaopatrzył jedną z kobiet. Czynności zostały zakończone. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Ruch odbywał się płynnie. Wystąpiły niewielkie utrudnienia w ruchu.

 


Telewizja Regionalna Żuławy TV
 
Data pliku video: 2018-09-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola