Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zgwałcił biegającą kobietę. Podejrzany trafił do aresztu. Nowy Dwór Gd. -14.07.2018

 
Dwudziestodwuletni podejrzany o zgwałcenie 44-letniej kobiety najbliższy miesiąc spędzi w areszcie. Taką decyzję podjął Sąd Rejonowy w Malborku na posiedzeniu w dniu 17 lipca br. Prokuratura Rejonowa w Malborku prowadzi postępowanie w sprawie gwałtu, do którego miało dojść 14 lipca br. na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Śledczy nie chcą udzielać szczegółowych informacji, ze względu na delikatny charakter sprawy. Do gwałtu miało dojść w biały dzień około godz.15.00 w ubiegłą sobotę. Uprawiająca jogging kobieta podczas treningu została napadnięta i zgwałcona. Policja w bardzo szybkim czasie od zdarzenia zatrzymała 22-latka. Został przesłuchany i usłyszał zarzut gwałtu.Dziś w postępowaniu przygotowawczym odbyła się, na wniosek prokuratora rozprawa przed Sądem Rejonowym II Wydz. Karny w Malborku, który podjął decyzję o zastosowaniu tymczasowego aresztu, wobec podejrzanego Patryka K. Sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 1 miesiąca celem zabezpieczenia prawidłowego przebiegu postępowania wyjaśniającego w sprawie gwałtu. Na chwilę obecną ważne jest ustalenie przebiegu zdarzenia oraz potwierdzenie, iż podejrzany dopuścił się tego czynu. Śledczy muszą udowodnić, iż, zebrane materiały dowodowe w sprawie potwierdzają zeznania pokrzywdzonej. Pokrzywdzona nie był obecna podczas stosowania aresztu na sali. Sąd wyłączył jawność rozprawy ze względu na interes prywatny stron w procesie oraz dobro osoby pokrzywdzonej i delikatny charakter sprawy. Za ten czyn grozi do 12 lat więzienia.

 


Telewizja Regionalna Żuławy TV
 
Data pliku video: 2018-07-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski pomorskie 

  Powiat nowodworski - powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim. Tworzą go dwie krainy geograficzne – Żuławy Wiślane i Mierzeja Wiślana. Przynależą do niego gminy: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo oraz miasta Krynica Morska i Nowy Dwór Gdański.

  Teraz ma przede wszystkim charakter rolniczy, przede wszystkim dzięki żyznym glebom. Powiat utrzymuje się właśnie przede wszystkim ze wspomnianego rolnictwa oraz turystyki.

  Zwiedzający mogą obejrzeć nie tylko ciekawe zabytki, ale też charakterystyczne dla regionu obiekty, takie jak wały przeciwpowodziowe, domy podcieniowe, kościoły ryglowe . Jednak głównym powodem, dla którego turyści odwiedzają powiat, jest niezaprzeczalnie dostęp do morza. Jako największą atrakcję najczęściej wspominają kolejkę wąskotorową, czyli Żuławską Kolej Dojazdową.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola